Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX Εργοστάσιο Outlet Κάρτα Γραφικών Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobile Gaming Κάρτα Βίντεο με έξοδο HD DP
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1500MHz |
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 γραφικό τυχερό παιχνίδι Gpu καρτών 4gb 8gb Gddr5
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | AMD |
Τηλεοπτική κάρτα GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz τυχερού παιχνιδιού διεπαφών μνήμης
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1046 MHz |
Διπλό και ενιαίο ανεμιστήρων εκατονεικοσαοκτάμπιτο HD GeForce γραφικό DP καρτών GTX1650 4GB DDR6
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Γραφικές κάρτες 192SP
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
Γραφική κάρτα 6gb 8gb 12gb NVIDIA ή εμπορικό σήμα RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1594 MHz |
Γραφική κάρτα GTX1050 2GB DDR5 ανεμιστήρων GPU LP μικρής ακτινοβολίας διπλή εκατονεικοσαοκτάμπιτη
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
RTX 3070m γραφική κάρτα τηλεοπτικό 8GB GDDR6 διακοσοπενηνταεξάμπιτο μη Lhr lap-top 66-67MH
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 4.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1710mhz |
Κάρτα γραφικών RX RX470 RX550 RX560 RX570 RX580 RX590 4gb 8gb υψηλής ταχύτητας κατακερματισμού 30mh/s hy μνήμη
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1290 MHz |
PCWINMAX RTX 3070 Ti 8GB 19000MHz Μνήμη Ρολόι Κάρτα γραφικών PCI-E X16 Διασύνδεση
| Διεπαφή καρτών γραφικών: | PCI-E X16 |
|---|---|
| Κρολόι προώθησης κάρτας γραφικών: | 1875MHz |
| Μοντέλο κάρτας γραφικών: | Σειρά RTX |

