Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Παιχνιδιακή γραφική κάρτα PCIe 3.0 Αρχική RX560 ChipsetGPU
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1216 MHZ |
PCWINMAX GT730 2G 4G κάρτες γραφικών παιχνιδιών DDR3 DDR5 64 Bit 128 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit Παιχνιδιακή γραφική κάρτα HD DisplayPort Διασύνδεση
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1755/1905MHz |
Διπλές γραφικές κάρτες GTX1650 4G εκατονεικοσαοκτάμπιτο GDDR6 192GB/S τυχερού παιχνιδιού ανεμιστήρων νέες
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
PC GTX760 κάρτες γραφικών παιχνιδιών 3GB DDR5 192 Bit 1046MHz HDM1 DVI VGA διεπαφή
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1046MHZ |
Γραφικές κάρτες τυχερού παιχνιδιού AMD RX550, διακοσοπενηνταεξάμπιτες τηλεοπτικές κάρτες VGA 4GB LP RX550 4G εκατονεικοσαοκτάμπιτες
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1183Mhz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce GTX 1650 4 GB GDDR6 128 bit Compact Gaming
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
Geforce RTX2080 8GB κάρτες γραφικών παιχνιδιών GDDR6 256Bit Τρεις ανεμιστήρες OEM GPU
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1515 MHZ |
Κάρτες γραφικών 12 nm Gaming GTX 1650 4 GB DDR6 128 bit HD DP Mini 1380 MHZ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
2560x1600 Gaming Κάρτες γραφικών R5 230 1GB 2GB DDR3 64bit 860 MHz DVI HD VGA
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 860 MHZ |

