Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
Κάρτα γραφικών 6 GB GTX1660 SUPER NVIDIA Ενσωματωμένοι ανεμιστήρες ψύξης υποστηρίζουν OEM
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1710 Mhz |
Τυχερό παιχνίδι GPU GTX 1660 καρτών γραφικών GTX 1660S έξοχο 6G με το καλύτερο που πωλεί 1660 έξοχα
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1530 / 1785 MHz |
Κάρτα γραφικών GPU gaming GTX 750TI 4 GB 1710 Mhz Core Clock VGA DVI HD
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1020MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1660 Super 6GB 192 Bit HD/DP/DVI Εξοπλισμός PCIe 3.0 x16 1660S
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Κάρτα γραφικών χωρίς LHR RTX 3090 24G Gaming OC Κάρτα βίντεο υπολογιστή Ddr6 384 Bit Three Fans
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16, PCI Express 4,0 X46 |
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 0,4 ns |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti κάρτα γραφικών 6GB GDDR6 192bit PCIe 3.0 x16 DP HD DVI θύρα 1500MHz PC κάρτα VGA
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Σούπερ κάρτα γραφικών, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit κάρτα βίντεο PCIe 3.0 x16 1660S κάρτες παιχνιδιών
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Geforce RTX 3070 Ti 8GB κάρτα γραφικών GDDR6X 256 Bit PCIe 4.0 GPU κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 4.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1575 MHz / 1830 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Σούπερ κάρτα γραφικών, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit κάρτα βίντεο PCIe 3.0 x16 1660S κάρτες παιχνιδιών
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Γραφική κάρτα για PC παιχνιδιών RTX3060 12gb DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |

