Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Gaming Κάρτες γραφικών GDDR3 256 bit Direct×6 Cooler Fan
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1110 MHZ |
Κάρτες γραφικών 16 Nm Gaming GTX 1060 3GB 5GB GDDR5 Υποστήριξη 192 bit HDCP 400W
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |
Κάρτες γραφικών RX 560 4 GB 128 bit GDDR5 Gaming 1216 MHz OEM ODM
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1216 MHZ |
PCWINMAX RTX 3070m Καρτές γραφικών παιχνιδιών 66-67MH Λάπτοπ GPU Chip8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 4.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1710mhz |
Κάρτες γραφικών Laptop Gaming RTX 3060 6GB GDDR6 15000MHZ 60W 49mh/S
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1594 MHz |
Κάρτες γραφικών RTX 3070 10 GB Gaming Non Lhr GDDR6X 320 bit 7680x4320
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 4.0 16X |
|---|---|
| Ταχύτητα μνήμης βίντεο: | 4NS |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 19000 MHz |
PCWINMAX GTX 1660S Εικαστική κάρτα Παιχνίδια GPU GTX 1660 Super 6G
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
Ιδιαίτερη κάρτα γραφικών γραφείων γραφικής παράστασης υπολογιστών γραφείου καρτών γραφικών gtx1060 παιχνιδιών κοτόπουλου υπολογιστών GTX1060 3G/6G
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Αρχική κάρτα γραφικών GTX750Ti 4GB 128Bit GDDR5 για nVIDIA Geforce GTX 750 Ti
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX κάρτες γραφικών GTX 1060 6GB 192Bit HD DP 16nm πολλαπλή οθόνη διπλή ανεμιστήρα κάρτα γραφικών παιχνιδιών
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | nVIDIA |

