Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon RX590 2304sp 8GB Gpu 256-Bit GDDR5 HDCP έτοιμη για υπολογιστή γραφική κάρτα βίντεο PCIe 3.0 ×16 κάρτα γραφικών βίντεο παιχνιδιών
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 710 κάρτες γραφικών παιχνιδιών 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan Gaming Graphics Card GPU με έξοδο χαμηλού προφίλ DVI HD VGA
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
GTX 1060 3GB 5GB 6GB μνήμης Gaming Κάρτες γραφικών 192bit 400W Fan 6pin
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Full Size GK108 VGA+HD+DVI Διασύνδεση Δύο ανεμιστήρες Παιχνιδιακές κάρτες γραφικών
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon RX6600M Gaming GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2250 MHz |
Κάρτα VGA PCWINMAX Ddr5 4gb, γραφικές κάρτες τυχερού παιχνιδιού Gtx750ti
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1020/1085MHz |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Gaming Κάρτες γραφικών 3*8 Pin 384 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1695 mhz |
PCWINMAX Αρχική GTX750 4GB 128Bit GDDR5 Παιχνιδιακές κάρτες γραφικών Geforce GTX 750 για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 κάρτα γραφικών διπλή ανεμιστήρα κάρτες γραφικών παιχνιδιών για PC
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1755/1905MHz |

