Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX H510 LGA 1200 Μητρική πλακέτα Micro-ATX για παιχνίδια υπολογιστή, υποστηρίζει DDR4 64GB RAM, NVME M.2, SATA3.0, USB3.0
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
LGA 1151 B250 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών DDR4 32GB Δύο κανάλια RAM
| λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τσιπσετ: | μεταλλεία b250 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16GB |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Gaming GPU, Low Profile Design for 1080P Gaming in Small Form Factor Desktop
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1042/1470MHz |
Gaming Intel Mainboard X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Μητρική Πίνακα DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Μητρική Πίνακα παιχνιδιών Υποστηρίζει επεξεργαστές 12ης/13ης/14ης γενιάς
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX B450M AM4 Παιχνίδια microATX DDR4 M.2 B450 Chipset Μητρική Πίνακα για επιφάνεια εργασίας
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
12 Nanometers GPU GTX 1660 Ti SUPER 6GB 192 Bit 1530MHz 2001MHz
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 με διπλό ανεμιστήρα
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bit Υποστήριξη DirectX 12 Διπλός ανεμιστήρας DVI DP HD Έξοδος Αρχική GTX1060 γραφιστική GPU
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Υποστήριξη 11ης/10ης γενιάς I3 I5 I7 CPU Διπλό κανάλι DDR4 VGA+HD έξοδος Βιομηχανική κύρια πλακέτα
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |

