Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 470 προϊόντα.
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, με M.2 για 8η/9η γενιά CPU
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
V3 / V4 LGA 2011 συνδυασμός E5 2678 εξαρτήσεων μνήμης ΚΜΕ μητρικών καρτών X99
| Λιμένες: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
Υποδοχή DDR4 μητρικής AMD A320 AM4 Συμβατή με τύπο μνήμης
| Τύπος μνήμης: | DDR4 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | DVI, VGA, PCI Express X16, λιμένας επίδειξης, M.2, USB 3,0, HD |
| Λιμένες SATA: | 2 |
Μητρική κάρτα PCWINMAX A320 - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, μητρική κάρτα VGA
| Τύπος υποδοχών: | AM4 |
|---|---|
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
| Λιμένες SATA: | 2 |
PCWINMAX H510 LGA1200 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη DDR4 10η 11η Γενιά Micro ATX Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Μητρική πλακέτα επιτραπέζιου υπολογιστή με μέγιστη χωρητικότητα 4GB με συνδυασμό CPU σειράς E5
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Μητρική Πίνακα Τροφοδοσία, LGA1151 DDR4 με M.2, Έτοιμη για αποστολή για Επιχειρηματικό επιτραπέζιο υπολογιστή & Office PC
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX Motherboard LGA 1700, DDR4 για Intel 12η/13η γενιά CPU, LAN, VGA & HD θύρες, για αυτοματοποίηση εργοστασίου & ψηφιακή σήμανση
| Σίκαλο: | Intel H610 |
|---|---|
| Σχηματισμός: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64 GB |
PCWINMAX A320 M Micro ATX DDR4 Motherboard Support AM4 1331 Socket for Desktop
| Τύπος: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 2 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX X79 Μητρική Πίνακα Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Υποστήριξη Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |

