Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX H410 Πίνακας γραφείου LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB Δυνατότητα H410 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Νέα Μίνι ITX H510 LGA1200 Μητρική Πίνακα Διπλού Διάδρομου DDR4 VGA+HD Υποστήριξη εξόδου OEM ODM
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Μητρική πλακέτα για Core 8ης 9ης Γενιάς CPU Micro ATX DDR4 Motherboard
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, με M.2 & SATA 6Gb/s Υποστήριξη 8ης 9ης γενιάς i3 i5 i7 CPU για Office PC
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Αρχική B450M Socket AM4 Μητρική Πίνακα Micro ATX DDR4 B450 Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX Προσαρμοσμένη A520 AM4 Micro ATX DDR4 Μητρική Πίνακα A320M για επιφάνεια εργασίας
| Τσιπσέτ: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Μητρική πλακέτα για 12η 13η 14η γενιά Intel Core i3 i5 i7
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Σχηματισμός: | Micro-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Μνήμη Αρχική Placa Mae
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |

