Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
Intel Desktop Mainboard H410 DDR4 LGA 1200 Διπλό Κανάλι Μνήμης Χωρητικότητα 32 GB
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Υπολογιστή LGA940 για AM2 AM2+ AM3 ATX Διπλό Κανάλι DDR3 Μητρική Πίνακα Υπολογιστή
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 LGA 1200 mATX M.2 Αρχική κυριότερη πλακέτα H510
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Ports Desktop Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 11η 10η γενιά
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 LGA 1700 Socket mATX Μητρική πλακέτα για 12η 13η 14η γενιά Intel Core i3 i5 i7
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX X79 Πίνακας εργασίας ATX Μητρική Πίνακα LGA 2011 4 Κανάλι DDR3 RAM
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 11η 10η γενιά
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
Μητρική πλακέτα PCWINMAX H310 Chipset MicroATX που υποστηρίζει επεξεργαστές Intel Core 9ης και 8ης γενιάς με έξοδο HD VGA
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
X79 Intel PC Motherboard LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Δύο κανάλια DDR3 για Xeon E5
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128GB |

