Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
X79 Intel PC Motherboard LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Δύο κανάλια DDR3 για Xeon E5
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128GB |
Intel Desktop Mainboard B85 Socket 1150 2*DDR3 MAX to 16GB 1333 1600 Memory
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Αρχικό chipset Υποστήριξη 8ης 9ης γενιάς CPU PCI-E x 16 Slot Μίνι PC Motherboard
| Λιμένες: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX Νέα H510 LGA1200 Μίνι Μητρική Πίνακα ITX Διπλό Διάδρομο DDR4 VGA+HD Έκδοση Βιομηχανική Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PCWINMAX Νέα B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Μητρική Πίνακα Υποστηρίζει 12η/13η/14η Γενιά Intel επεξεργαστές
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX ολοκαίνουργια B450 Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος Micro ATX Gmaing μητρική πλακέτα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
Intel H61 Motherboard Original Chips VGA PS2 ATX DDR3 16GB LGA1155
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
Συσκευή μητρικής πλακέτας PCWINMAX HM77 με DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Combo
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX LGA 1155 Combo H61 Motherboard + i5 3470 Quad Core CPU + 16GB DDR3 RAM + Fan Kit
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX B450 AM4 Διπλό κανάλι DDR4 Micro ATX HD DP VGA έξοδος PCIe 3.0 SATA 6Gb/s Μητρική πλακέτα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |

