Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Εξόδου PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 10η 11η Γενιά i3 i5 i7 επεξεργαστές
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Σχηματισμός: | Micro-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
Ενσωματωμένη υποδοχή μητρικής πλακέτας H61 1155 Intel H61 Mainboard DDR4 DDR3
| Κατάσταση του στοιχείου: | Νέο |
|---|---|
| Πακέτο: | Ναι. |
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
G31 Υποδοχή μητρικής πλακέτας υπολογιστή Intel 775 1333 MHz DDR2 Μνήμη έως 4 GB
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
Socket H61 LGA 1155 Intel μητρική πλακέτα υπολογιστή DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX A320 A320M Micro ATX Motherboard - AMD AM4 Socket, DDR4, M.2 Motherboard
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, λιμένας επίδειξης, M.2, USB 3,0, pci-ε 3,0, PCI Expre |
|---|---|
| Chipset: | για AMD |
| Τύπος: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Νέα OEM H610 Μητρική Πίνακα LGA1700 Υποστηρίζει 14η/13η/12η Γενιά Intel Core Processors MATX
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Μητρική Πίνακα Βιομηχανική Συμπληρωματική Μητρική Πίνακα
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 mATX Μητρική πλακέτα για 12η 13η 14η γενιά Intel Core i3 i5 i7
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX B760 GDDR5 Socket LGA 1700 Υποστήριξη 13ης 14ης Γενιάς CPU Δύο M.2 Micro ATX PCIe 5.0 Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |

