Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 470 προϊόντα.
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος mATX Μητρική πλακέτα για R5 3η 2η 1η γενιά Prprocessors
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Πίνακας εργασίας PCIEx16 Μητρική πλακέτα υπολογιστή Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Mainboard
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου LGA940 Υποστήριξη AM2 AM2+ AM3 Σειράς Διπλό Διάδρομο DDR3 Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX Μητρική Πίνακα H310 DDR4 LGA1151 Αρχική Πίνακα H310 Chipset για 8η Γενιά I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
LGA1151 DDR4 Μητρική πλακέτα H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Αρχική μητρική πλακέτα γραφείου H110
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX HM55 DDR3 Ηλεκτρονική Μητρική Πίνακα PGA988 Επιτραπέζιος Ηλεκτρονικός Υπολογιστής Micro ATX Υποστήριξη OEM ODM
| Λιμένες: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | Intel hm55 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Μητρική Πίνακα AM5 DDR5 Μητρική Πίνακα για επεξεργαστές σειράς Ry 9000/8000/7000
| Τσιπσέτ: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Νέα B760 LGA1700 DDR4/DDR5 mATX Δύο M.2 PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 12η 13η 14η i3 i5 i7
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχήμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |

