Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 475 προϊόντα.
PCWINMAX B760 LGA1700 DDR4 VGA/HD/DP Έκδοση mATX Μητρική Πίνακα Υποστηρίζει 12η/13η/14η Γενιά i3 i5 i7 επεξεργαστές Intel
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχήμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
ITX Mainboard H81 LGA1150 Υποστήριξη Μνήμης 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
LGA 1700 Socket H610 Μητρική Πίνακα DDR4 Υποστήριξη 12ης Γενιάς Core με M.2 Slots
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Μητρική Πίνακα Με M.2 PCIe 4.0 Για Πίνακα εργασίας
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Mini ITX Μητρική Κάρτα H81 LGA1150 Υποστήριξη DDR3 Έως 16GB 1600Mhz Μνήμη Core i3 i5 i7 4ης γενιάς Xeon E3 V3 Επεξεργαστές
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |

