Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX RX 5500 8 GB GDDR6 128 bit Gaming Radeon κάρτα γραφικών 2 * DP + 1 * HDM1
| Σειρά καρτών γραφικών: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων καρτών γραφικών: | 1845 MHZ |
| Ρολόι μνήμης (MHZ): | 14000 MHZ |
PCWINMAX Νέα κάρτα γραφικών GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit HD DP έξοδος PCIe 4.0 χαμηλό προφίλ για PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Original Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Δύο ανεμιστήρες γραφικές κάρτες Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 Mhz |
Κάρτες γραφικών PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 για Gaming PC, Μίνι, Μικρού μεγέθους, SSF, Slim, Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU με HD/DP/DVI θύρες
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU με HD/DP/DVI θύρες
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU με HD/DP/DVI θύρες
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
Κάρτες γραφικών 12 nm Gaming GTX 1650 4 GB DDR6 128 bit HD DP Mini 1380 MHZ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
Κάρτα γραφικών CUDA Core 2304 PC 12nm RTX 2060 6GB DDR6 Εύρος ζώνης 336,0 Gb/S
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, φορητός υπολογιστής, επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1777 MHZ |
GTX1050 2GB DDR5 MXM Κάρτα γραφικών GP107 5400MHz 128 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |

