Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX Socket LGA 1150 B85 τέσσερα κανάλια DDR3 Slot Micro ATX Desktop Computer Προσαρμοσμένη μητρική πλακέτα PC
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
H81 Μητρική placa 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Υποστήριξη Core Pentium Xeon
| Λιμένες: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
ATX ITX Motherboard H110 H110M Υποστήριξη I7 Processor 32GB Socket 1151
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος mATX Μητρική πλακέτα για R5 3η 2η 1η γενιά Prprocessors
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Πίνακας εργασίας PCIEx16 Μητρική πλακέτα υπολογιστή Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Mainboard
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου LGA940 Υποστήριξη AM2 AM2+ AM3 Σειράς Διπλό Διάδρομο DDR3 Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX Μητρική Πίνακα H310 DDR4 LGA1151 Αρχική Πίνακα H310 Chipset για 8η Γενιά I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
LGA1151 DDR4 Μητρική πλακέτα H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Αρχική μητρική πλακέτα γραφείου H110
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |

